Produkty

Teplo ve vašem domě je známkou námi dobře odvedené práce. Krby a kamna, které vám teplo a ve většině případů příjemný pohled do ohně zprostředkují, dělíme do několika skupin:

První skupinu tvoří krby, které se v dnešní době zpravidla staví pomocí krbové vložky. Tyto krbové vložky jsou vyrobeny z kvalitní oceli nebo litiny a následně se obezdí vhodným materiálem. Krbových vložek je velmi široká škála lišící se převážně tvarem a rozměrem skla. Stejně široká je také nabídka materiálů s různými akumulačními vlastnostmi určených na stavbu krbu. Pokud se přesunete do sekce krby, čeká na vás ještě jednoduché rozdělení podle toho, jak to cítíme my… Moderní krby, teplovodní krby a kachlové krby. Kachlové krby jsou ve většině případů spíše rustikálnějšího vzhledu a často se pletou s kachlovými kamny.

Dále zde pro vás máme připravená kachlová kamna, která zaručují příjemné sálavé teplo. V dnešní době velmi často kamna stavíme s pohledem na oheň. Pohled do ohně je možný při použití kamnové vložky určené do kachlových kamen nebo při vyzdění šamotového topeniště a osazení prosklených dvířek. Na stavbu dále používáme prověřené materiály od předních výrobců zaručující dlouhou životnost a skvělé vlastnosti. Pokud přejdete na sekci kachlových kamen, čeká na vás ještě lehké rozdělení na kachlová kamna sálavá, kachlová kamna teplovodní a kachlová kamna teplovzdušná.

Pro všechny, kteří nechtějí mít v obýváku nepořádek ze dřeva, doporučujeme sekci plynových krbů. Plynové krby jsou v dnešní době častěji a častěji vyhledávány. Díky dlouholetému vývoji a technologii hoření vám zaručujeme, že návštěva ani nepozná, že se jedná o plynový krb. Samozřejmě jim po delším sezení bude divné, že nemusíte přikládat. Každopádně teplo a čisté hoření bez nepořádku má něco do sebe.

Když se řekne chalupa, okamžitě si představíme kachlový sporák, na kterém si člověk uvaří, upeče a ještě se ohřeje. Nejpraktičtější topidlo nejen našich babiček následuje a nabízí vám nespočet možností, jak obohatit vaši kuchyni. Kachlové sporáky jsme již více nerozdělovali, ale jsme vám schopni nabídnout stolový kachlový sporák, kachlový sporák s kobkou, kachlový sporák s ležením, teplovodní kachlový sporák a ještě spoustu dalších provedení a kombinací.

Hned v závěsu následuje sekce, která ukrývá krbová kamna. Všem, kteří si chtějí pořídit krbová kamna, rádi poskytneme poradenství, výběr z různých značek. Samozřejmostí je doprava a připojení ke komínu. V naší nabídce naleznete krbová kamna litinová, ocelová krbová kamna, krbová kamna s kachli, krbová kamna s pískovcem a spoustu dalších možností.

Na posledním místě, i když u nás tato sekce rozhodně patří k té nejzajímavější, se nachází firma FireTube. Tento výrobce je tak trochu nezařaditelný. Jeho produkty se dají nazvat krbovými kamny. Umí však nabídnout i variantu, na které si uvaříte nebo upečete. Aby toho nebylo málo, problém nejsou ani kachlová kamna, kde máte na výběr například topeniště, které bude možné otáčet o 360°, nebo kde bude možné použít teplovodní výměník. Pro vás, kteří nechtějí „tuctové“ topidlo, bude tato sekce zajisté zajímavá. Naleznete zde opravdu překrásné věci.

 


Produkty


Máte na nás dotaz?

Zašlete nám Váš email nebo telefonní číslo, ozveme se Vám...

Potřebujete informace o námi nabízených kamnech co nejrychleji?

Zavolejte nám

724.251.744
732.736.434