Zajímavosti z naší činnosti

Akumulační krb Tábor


Koncem roku jsme měli velmi povedenou zakázku na akumulační krb s topeništěm firmy Hoxter v Táboře.

Tato krbová vložka je napojena na akumulační tahový systém firmy Brunner a na obestavbu je použita keramika firmy K&K Poker z Bechyně. Na přiložených obrázcích si můžete prohlédnout krb z více úhlů. Bohužel interiér ještě není hotový a kamna nejsou nabílena, ale tajně doufáme, že i přesto se Vám naše práce bude líbit a načerpáte inspiraci pro Váš domov.

Keramické kachle jsou v efektní glazuře s označením MX 113. Jedná se o oblíbenou glazuru s nádechem historie. Ostatní štukové plochy jsou vyzděny ze šamotových desek firmy Wolfshöher, se kterými máme skvělé zkušenosti, neboť velmi dobře vedou teplo a dlouhou dobu ho předávají sáláním do prostoru. Z tohoto materiálu stavíme kachlová kamna, akumulační krby a také ho používáme na stavbu kachlových sporáků.

Akumulační krby a kachlová kamna nestavíme jenom v Táboře, ale také v Písku, Českých Budějovicích a přilehlém okolí. Neomezujeme se však pouze na region jižní Čechy. Bez váhání pro Vás zrealizujeme stavbu    i mimo tento kraj.

Pokud se Vám naše práce líbí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zdarma připravíme nabídku na krb či kamna a při té příležitosti Vám také poradíme s vhodným výběrem kvalitního výrobku.

 


O firměZajímavosti z naší činnosti


Máte na nás dotaz?

Zašlete nám Váš email nebo telefonní číslo, ozveme se Vám...

Potřebujete informace o námi nabízených kamnech co nejrychleji?

Zavolejte nám

724.251.744
732.736.434