Partneři

Firmy s jejichž produkty stavíme moderní krby, kachlová kamna, teplodoní krby, kachlové sporáky a od kterých odebíráme kvalitní krbová kamna.   

Krby a kachlová kamna Hoxter - výrobce krbových vložek, se kterým dlohodobě spolupracuje. S produkty této značky stavíme teplovzdušné krby, teplovodní krby, akumulační krby a kachlová kamna.

Krbová kamna Iron Dog - Německý výrobce litinových krbových kamen Iron Dog se zárukou 10 let. Opravdu kvalitní krbová kamna navěky. 

Keramické kachle Sommerhuber - Rakouský výrobce keramických kachlů na stavbu krbu, kachlových kamen a kachlových sporáků. V nabídce nalezenete také velkoplošnou keramiku na stavbu moderních krbů a moderních kachlových kamen v jedinešném provedení. 

Krby, kachlová kamna a krbová kamna Spartherm - jeden z největších německých výrobců krbových vložek, kamnových vložek, se kterými stavíme moderní krby, kachlová kamna, teplovodní krby. V nabídce také naleznete kvalitní krbová kamna s velkým prosklením. 

Krby a kachlová kamna Brunner - produkty Brunner jsou v kamnářském světě považovány za ty nejkvalitnější a v našem sortimentu nesmějí chybět. Nabídka je velice široká a pokud zvažujete krb, kachlová kamna nebo teplovodní krb či teplovodní kachlová kamna, určitě si vyberete ze široké nabídky. 

Plynové krby DRU - Holandský výrobce plynových vložek na stavbu plynového krbu. 

Fire Tube - Německý výrobce s jedinečným designem, který nabízí moderní pojetí kachlových kamen, krbových kamen nebo kachlového sporáku. Novinkou jsou určitě saunová topeniště. 

Litinová kamna Morso - Kvalitní litinová krbová kamna s vysokou účiností a širokou nabídkou podle výkonu a vzhledu. 

Firmy a webové portály - Zde naleznete firmy, které pro nás realizují stavby komínů, připojení teplovodních krbů a teplovodních kachlových kamen, ale také firmy zabývající se architekturou a designem a realizací domů na klíč. Dále zde naleznete webové portály, které jsou zaměřené na bydlení a samozřejmě kamna a krby.


Partneři


Máte na nás dotaz?

Zašlete nám Váš email nebo telefonní číslo, ozveme se Vám...

Potřebujete informace o námi nabízených kamnech co nejrychleji?

Zavolejte nám

724.251.744
732.736.434